› Koronawirus - Raport
16:06 / 04.05.2020

Nie ma szans na otwarcie przedszkoli

Nie ma szans na otwarcie przedszkoli

fot. zdjęcie poglądowe

Żerków. Gmina Żerków. Otwracie przedszkoli w gminie Żerków. 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Zgodnie z rządowym rozporządzeniem od 6 maja mogą być otwarte przedszkola i żłobki. Czy rodzice w gminie Żerków bedą mogli posłac swoje dzieci do placówek?

 

Pod koniec ubiegłego tygodnia po tym, jak rząd opublikował wspomniane rozporządzenie, główny inspektor sanitarny podał wytyczne o obostrzeniach, które mają obowiązywać w placówkach zapewniających opiekę. Organy prowadzące przedszkola i żłobki były więc zmuszone do podjęcia decyzji o ewentulanym otwarciu.

PSZOK otwarty! Zobacz od kiedy?

 

Dzisiaj swoją decyzję podjął burmistrz Żerkowa i podał ja do publicznej wiadomości:

 

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-CoV-2 oraz rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym w głębokiej trosce o zdrowie naszych najmłodszych mieszkańców oraz ich bliskich informuję, iż prowadzone przez gminę Żerków przedszkole oraz odziały przedszkolne w szkołach podstawowych pozostaną zamknięte do odwołania.

 

KORONAWIRUS. Najnowsze informacje. Informacja AKTUALIZOWANA na bieżąco.

 

Ewentualna decyzja o otwarciu żerkowskich placówek może zostać podjęta w późniejszym czasie. Wedłu burmistrza Michała Surmy pod uwagę wzięte zostaną nie tylko wytyczne ministerstw czy GIS-u. Gmina rozezna się realnych potrzebach rodziców oraz czy placóweki oświatowe są gotowe do rozpoczęcia pracy.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART