› Aktualności
10:44 / 06.02.2020

Nie widział sąsiadki. Wezwał pomoc

 Nie widział sąsiadki. Wezwał pomoc


Dwa razy w ciągu ostatniej doby strażacy byli wzywani do otwarcia drzwi mieszkań.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Pierwszy razy ratownicy interweniowali na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Jarocinie. Zaniepokojony mężczyzna zadzwonił do Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

 

- Poinformował dyspozytora, że nie ma kontaktu z sąsiadką. Przekazał też informację, że kobieta chorowała. Patrol policji udał się na miejsce. Strażacy otworzyli drzwi do mieszkania. Niestety, lekarz stwierdził zgon kobiety -  relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

Wykluczono, aby do śmierci 62-latki przyczyniły się osoby trzecie.

 Czytaj również: Wypadek, pożary i 10-kilometrowa plama olejuPodobne wezwanie policja i straż pożarna otrzymała na ul. Waryńskiego.

 

 

- Zgłaszający nie mógł dostać się do swojego domu. Żona nie odbierała telefonu. Zaniepokojony poprosił straż pożarną o otwarcie drzwi. Kiedy straż pożarna podjechała pod dom, kobieta przebudziła się i nie była konieczna interwencja służb  – wyjaśnia policjantka.

 

 

 

Czytaj również: Uwaga! Wzmożone kontrole policji w całym kraju

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

 

 

 

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART