12:57 / 20.11.2020

Nie żyje prezes Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Mieście. Bogdan Budzyn zmarł nagle

Nie żyje prezes Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Mieście. Bogdan Budzyn zmarł nagle

fot. OSP w Nowym Mieście nad Wartą

Nie żyje Bogdan Budzyn. Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Mieście zmarł dzisiaj w nocy w wieku 68 lat. Całe środowisko strażackie w gminie pogrążone jest w żałobie. 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

 

Smutna informacje napłynęły do naszej redakcji dzisiaj przed południem. Bogdan Budzyn był prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Mieście nad Wartą. Pełnił tę funkcję od 2016 roku. Wcześniej przez blisko 20 lat pełnił funkcję sekretarza jednostki. To za jego czasów wyremontowano i zmodernizowano nowomiejską remizę.

 

Poznałem Pana Bogdana Budzyna tuż po rozpoczęciu pracy w nowomiejskim urzędzie. Współpracowaliśmy przy pozyskiwani środków zewnętrznych na remont remizy strażackiej w Nowym Mieście. W trakcie przygotowania projektu przebudowy oraz w czasie przeprowadzania prac remontowych mocno angażował się razem z pozostałymi druhami podpowiadając odpowiednie rozwiązania techniczne - żył tym tematem dość mocno. Był ciepłym życzliwym człowiekiem, zawsze chętnym do pomocy – wspomina zastępca wójta Wiesław Schreiber

 

Bogdan Budzy miał 68 lat. Zmarł w nagle w nocy 20 listopada.

 

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 23 listopada. Rozpoczną się o godz. 13.00 mszą św. żałobną w kościele parafialnym w Nowym Mieście.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST