› Aktualności
16:33 / 22.05.2020

Nowa siedziba "Capone Barber Shop"! Zobacz, jak wygląda wnętrze [WIDEO]

Nowa siedziba

Jarocin. Capone Barber Shop w nowej siedzibie. Zobacz, jak wygląda wnętrze nowego lokalu jarocińskiego barbera!

 

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

 

 

W poniedziałek, 18 maja fryzjerzy w całej Polsce wrócili w końcu do pracy. Usługi wykonywane są jednak w specjalnym rygorze sanitarnym. Wykorzystaliśmy sytuację przeprowadzki jednego z jarocińskich barberów i odwiedziliśmy ich w nowej siedzibie.

 

„Capone Barber Shop” kojarzony w Jarocinie głównie ze swojej siedziby na rynku, postanowił wykorzystać czas kwarantanny i zmienić swoje lokum. Od poniedziałku jarociński barber mieści się przy ul. Kościuszki 17. Byliśmy tam z naszą kamerą i musimy przyznać, że naszym zdaniem zmiana kolorów i oddzielne pomieszczenia na pewno wyszły na plus marce „Capone”.

 

Lokal wygląda zupełnie inaczej niż ten, który był zorganizowany w trybie tzw. „open space” na rynku. Różnica jest zauważalna już na samym początku, gdyż do samego barbera schodzi się po schodach, gdzie następnie w "przedpokoju" możemy zostawić nasze okrycie wierzchnie. 

 

CZYTAJ TAKŻE: Orliki otwarte, ale nie dla wszystkich [KLIKNIJ]

 

Czekając na swoją kolej udajemy się do poczekalni, gdzie dla naszego komfortu został umieszczony duży telewizor, a także piłkarzyki oraz konsola do gier. Do dyspozycji jest również bar, w którym możemy ugasić pragnienie. 

 

W końcu jesteśmy zapraszani na fotel do pomieszczenia obok. A tam... Elvis Presley, Johnny Cash, gitary na ścianie, muzyka i żywe kolory.

 

Zobaczcie więcej w naszej wideorelacji z pierwszego dnia działalności "Capone Barber Shop" w nowej siedzibie! ZOBACZ PONIŻEJ.  

 

W obszernym materiale wideo porozmawialiśmy z Jakubem Harendarczykiem o tym, jak jego biznes zniósł przymusową kwarantannę dla przemysłu fryzjerskiego oraz dlaczego podjęli decyzję o przeprowadzce.

 

Zobacz wideo!

17
3
oceń tekst 20 głosów 85%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT