› Aktualności
08:00 / 30.07.2020

Nowy budynek wielorodzinny JTBS-u w świetnej lokalizacji na terenie Jarocina

Nowy budynek wielorodzinny JTBS-u w świetnej lokalizacji na terenie Jarocina

fot. JTBS

Na ul. Libercourt powstaje nowy budynek wielorodzinny. To inwestycja Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Budowa obiektu zmierza ku końcowi.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego buduje blok z 12 mieszkaniami. Inwestycja ma być ukończona w marcu przyszłego roku. Bez wątpienia największym atutem inwetstycji jest lokalizacja mieszkań. Przedszkole, szkoły, sklepy, markety, stacje paliw, restauracje, Jarociński Ośrodek Kultury, kościół i wiele innych punktów handlowo-usługowych będzie w zasięgu ręki przyszłych najemców.

 

Dodatkowo nowy budynek jest położony w bliskiej odległości od ośrodka zdrowia, szpitala, dworców PKP i autobusowego oraz urzędów Odległość do centrum miasta to zaledwie 700 m. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

Obiekt przy ul. Libercourt, będzie miał 4 kondygnacje. Przyszłym mieszkańcom JTBS oferuje mieszkania o powierzchni od 35 do 98 m2, w tym dwupoziomowe, z antresolą, położone na II piętrze. Lokale wybudowane zostaną w stanie deweloperskim. 

 

Niestety z naszych informacji wynika, że większość lokali jest już zarezerwowana przez przyszłych lokatorów. To pokazuje, że jest spore zainteresowanie na rynku tego typu nieruchomościami. 

 

KORONAWIRUS RAPORT. Najnowsze informacje [AKTUALIZACJE].

 

Mieszkania wyposażone zostaną w zewnętrzne rolety sterowane elektrycznie oraz klimatyzatory. Ogrzewanie budynku pochodzić będzie z miejskiej sieci. Do każdego z mieszkań zaprojektowano balkon o powierzchni od 4,30 do 9,20 m2, a do lokali położonych na poziomie przyziemia - taras o powierzchni 9,20 m2. O położenie płytek na balkonie zadba JTBS w ramach realizacji inwestycji.

 

Spółka zamontuje też drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych oraz schody w przypadku mieszkań dwupoziomowych. W cenie mieszkania jest również pomieszczenie gospodarcze, które będzie się mieścić na parterze budynku. Miejsca postojowe zlokalizowane będą w 4 garażach oraz na parkingu przy budynku. Teren nieruchomości będzie zamknięty oraz monitorowany.

 

Jest wreszcie umowa i pieniądze na ważną drogę w powiecie [GALERIA].

 

Aktualnie na budowie trwają prace instalacyjne. Układane są instalacje wewnątrz budynku: elektryczne, wodno-kanalizacyjne oraz teletechniczne. Zakończono prace związane z pokryciem dachu oraz montażem okien dachowych. W tym tygodniu - jak informuje inwestor - rozpoczęły się prace związane z tynkowaniem ścian i sufitów. W kolejnym tygodniu realizowane mają być prace związane z montażem okien i drzwi.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART