› Aktualności
13:37 / 10.06.2015

Nowy trener Jaroty i gorące walne

Nowy trener Jaroty i gorące walne

Dziś w sali konferencyjnej aquaparku odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze JKS Jarota Jarocin. Początek o godz. 18.00. Podczas spotkanie powinien również zostać zaprezentowany nowy trener pierwszego zespołu.

Jak się nieoficjalnie dowiedział portal nazwisko „nowego” szkoleniowca Jaroty może być sporym zaskoczeniem.

Podczas walnego zostaną przedstawione sprawozdania: merytoryczne, finansowe i Komisji Rewizyjnej za 2014 rok. W porządku obrad jest również punkt dotyczący udzielenia absolutorium poprzedniemu zarządowi.

Jednym z ważnych elementów walnego może być również dyskusja na temat pisma złożonego na policji przez prezesa Jaroty - Marka Ściślaka o możliwości popełnienia przestępstwa przez poprzedni zarząd i dyrektora klubu.

Policja potwierdziła złożenie takiego pisma. - Potwierdzam, że otrzymaliśmy pismo z Jaroty, przyjęliśmy także zawiadomienie od przedstawiciela klubu o możliwości popełnienia przestępstwa i prowadzimy czynności sprawdzające pod kątem artykułu 284 Kodeksu Karnego, czyli przywłaszczenia powierzonego mienia - mówi sierż. sztab. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy jarocińskiej policji.

- Na tę chwilę nikt nie ma postawionych zarzutów. Jeżeli czynności sprawdzające potwierdzą przedstawione w zawiadomieniu informacje, to zostanie wszczęte dochodzenie i wtedy policja będzie prowadzić czynności pod kątem konkretnych osób - dodaje rzecznik.

R E K L A M Awspieram jarocinskie MRT1

 

 

8
4
oceń tekst 12 głosów 67%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART