Oferta pracy: Firma ANCO zatrudni sekretarkę / asystentkę zarządu

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Firma ANCO zatrudni sekretarkę / asystentkę zarządu - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Anco Sp. z o.o.

dostawca gazu ziemnego

w powiecie jarocińskim

zatrudni osobę na stanowisko

SEKRETARKA / ASYSTENTKA ZARZĄDU

Umowa na zastępstwo

Miejsce pracy: Jarocin

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów,
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej,
  • archiwizacja dokumentów,
  • prowadzenie kasy oraz wprowadzanie przelewów do systemu bankowego,
  • realizacja innych zadań zleconych przez Zarząd zgodnie z zakresem powierzonych obowiązków.
Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • biegła obsługa komputera (MS Office),
  • sumienność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo na okres co najmniej 1 roku,
  • dobre warunki pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.
Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy nadsyłać w terminie do 16 lipca 2020 r. na adres sekretariat@anco.pl z dopiskiem w temacie wiadomości „Asystentka zarządu” lub listownie:

Anco Sp. z o.o., 63-200 Jarocin, ul. Św. Ducha 118B.

Prosimy o dopisanie klauzuli na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Anco Sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie przy

ul. Św. Ducha 118B, wpisanej do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000024614 (dalej jako „Spółka”), w celu prowadzenia przez Spółkę procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikuję. Jednocześnie informuję, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania”.

Jednocześnie informujemy, że z ww. klauzulą informacyjną można zapoznać się na naszej stronie https://anco.pl w „aktualnościach”, w ogłoszeniu dotyczącym niniejszej rekrutacji.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE