Oferta pracy: Firma JAFO zatrudni

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Firma JAFO zatrudni  - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A. w Jarocinie

roducent obrabiarek oraz maszyn i urządzeń o wieloletniej tradycji,  zatrudni osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie zamówień na wyroby, usługi przemysłowe i remonty maszyn
  • utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z klientami firmy
  • udzielanie klientom wsparcia technicznego
  • mobilna praca w terenie
Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku mechanicznym
  • doświadczenie na stanowisku handlowca w firmie produkcyjnej, w branży obrabiarkowej, mechanicznej
  • duża samodzielność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną zamieszczoną na stronie www.jafo.com.pl oraz do składania aplikacji zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów zatrudnienia o treści podanej na stronie, na adres Spółki :

63-200 Jarocin, ul. Zaciszna 14 lub e- mail: rekrutacja@jafo.com.pl

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE