10:23 / 10.12.2019

Okrągły jubileusz klubu z piłką w roli głównej [ZDJĘCIA]

Okrągły jubileusz klubu z piłką w roli głównej [ZDJĘCIA]

fot. Organizatorzy

Były gratulacje, podziękowania, odznaczenia, wspaniały tort i pokaz trików freestyle football - tak LZS Cielcza świętował jubileusz 70. rocznicy powstania klubu.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Okrągłą rocznica była doskonałą okazją do uhonorowania byłych i obecnych działaczy LZS-u. Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przyznał złote, srebrne i brązowe honorowe odznaki, które podczas uroczystości wręczył Piotr Kościelny - wiceprezes związku ds. współpracy z samorządami.

 

 

[przed nami jubileusz jarocińskiego kina - zobacz szczegóły TUTAJ]

 

 

W imieniu burmistrza Adama Pawlickiego serdeczne życzenia przekazał jubilatom zastępca Robert Kaźmierczak. „Samorząd gminy Jarocin docenia Państwa wysiłek. Staramy się wspierać działania klubu” - podkreślił w liście gratulacyjnym włodarz gminy.

 

 

[o małżeńskich jubileuszach w jaraczewskim urzędzie - czytaj więcej TUTAJ]

 

 

„Macie w Cielczy nowoczesną salę gimnastyczną i boiska sportowe przy szkole (…). Zainwestowaliśmy też w infrastrukturę boiska wiejskiego, dzięki czemu nie tylko piłkarze, ale i kibice mają lepsze warunki, do tego by cieszyć sportem i sukcesami swoich zawodników” - napisał Adam Pawlicki. I życzył: „Niech obiekty te służą odkrywaniu kolejnych talentów sportowych, jednoczą i przyczyniają się do kontynuacji wspaniałych sukcesów klubu."

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 22