09:14 / 22.05.2020

Orliki otwarte, ale nie dla wszystkich

Orliki otwarte, ale nie dla wszystkich

fot. Archiwum jarocinska.pl

- Dlaczego nie możemy wejść na orlika i sobie pograć w piłkę? - pyta młody mieszkaniec Jarocina. - Wszędzie są już otwarte tylko u nas nie wpuszczają - twierdzi. Pytanie przekazujemy dalej i otrzymujemy odpowiedź z jarocińskiego magistratu.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne na terenie całego kraju wprowadzono wiele ograniczeń. Przestały funkcjonować szkoły i przedszkola. Zamknięto place zabaw i boiska, między innymi orliki.

 

[jarocińska ginelkologia i położnictwo przeprowadza się do nowej części szpitala - wiecej szczegółów znajdziesz TUTAJ]

 

Korzystało z nich wiele osób. Na orlikach prowadzone były nie tylko zajęcia zorganizowane. Piłkarskie rozgrywki mogły tam też być przeprowadzane indywidualnie.

 

 

Po około dwóch miesiącach izolacji i ograniczeń ministerstwo zdrowia przywraca normalne funkcjonowanie kolejnych dziedzin naszego życia. Są wśród nich także obiekty sportowe.

 

 

Nie wszystko jednak jest udostępniane w jednakowy sposób. Wiele zależy od lokalnej administracji zarządzającej obiektami.

 

[pobudowali boisko sportowe w centrum wsi i na tym ie poprzestają - o tym więcej czytaj TUTAJ]

 

W Jarocinie boiska typu orlik są dostępne tylko na zajęcia - z zachowaniem reżimu sanitarnego - dla zorganizowanych grup, na przykład Akademii Reissa.

 

 

Osoby „z ulicy” ze względu na zagrożenie i obowiązujący cały czas stan epidemii póki co nie mogą wejść na obiekty sportowe.

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART