› Aktualności
12:47 / 10.05.2019

Otworzono nowy sklep [WIDEO, GALERIA]

Otworzono nowy sklep [WIDEO, GALERIA]

fot. Karina Muszalska

O zabawie mówimy, że to najcudowniejsza forma aktywności dzieci – to podczas zabawy dzieci najlepiej poznają świat. Dzieci mogą się wtedy rozwijać i jednocześnie budować kontakt z innymi ludźmi. Rodzice chętnie wybierają dla nich zabawki edukacyjne, choć maluchom do zabawy nie zawsze trzeba wiele. Czasem wystarczą kolorowe kredki i kartka papieru, jednak warto rozejrzeć się za zabawkami, które zostały zaprojektowane z myślą o rozwoju dzieci.

R E K L A M AŁukpol Trans MSRT

 


Taką możliwość dają nam sklepy Borys, których właścicielem jest Tomasz Walczyk. Dzisiaj odbyło się otwarcie trzeciego punktu tej znanej w powiecie jarociński sieci przy ul. Powstańców Wielkopolskich 6.

 

 

 

Na dzieci czeka wielka niespodzianka. Otóż z okazji otwarcia nowego sklepu przygotowano moc atrakcji. Na każdego czekają dmuchańce, malowanie twarzy, bańki mydlane, warsztaty plastyczne czy ciastolina. Nikt na pewno nie będzie się nudził.

 

 

 

Oferta sklepu jest bardzo bogata i różnorodna. Zakupimy w nim zabawki dla dziecka w każdym wieku zarówno do zabaw tematycznych, interaktywnych, jak i kreatywnych. Na pewno zadowoleni też będą rodzice niemowląt. Sklep bowiem oferuje bogatą gamę zabawek i akcesoriów na każdy miesiąc życia. A Ci którzy kolekcjonują figurki zwierząt mogą liczyć na spory wybór wsród zwiarząt dzikich, gospodarskich czy egzotycznych.

 

 

Na pewno znajdą tutaj coś sympatycy gier planszowych i to bez względu na wiek. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim gry rodzinne, ale i też strategiczne. Warto wiec przed wyjazdem na wakacje zajrzeć tutaj.

 

Zabawki to jednak nie jedyny asortyment sklepu Borys. Tutaj bez problemu można zakupić materiały papiernicze, plastyczne czy biurowe. Jest też spory wybór szkolnych plecaków.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 15