› Aktualności
11:03 / 03.07.2020

Pięć nowych zachorowań na koronawirusa. Pierwsze przypadki u dzieci

Pięć nowych zachorowań na koronawirusa. Pierwsze przypadki u dzieci

fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Pandemia koronawirusa nie ustępuje. Ministerstwo Zdrowia przekazało dane o kolejnych przypadkach zachorowań.

 Resort informuje o 259 nowych zakażonych i 15 ofiarach śmiertelnych COVID-19. Liczba zakażonych od początku epidemii wzrosła do 35.405, a liczba zgonów związanych z koronawirusem - do 1.507.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRTNiestety w raporcie ministerstwa pojawił się znów powiat jarociński. Badania laboratoryjne potwierdziły zachorowanie u 5 osób z naszego terenu.

 

Czytaj również: Są wyniki badań pracowników jarocińskiego sądu na obecność koronawirusa

 

 

Z danych przekazanych przez Urząd Wojewódzki w Poznaniu wynika, że wirusa potwierdzono u 37-letniej kobiety, 35-letniego mężczyzny, dwóch dziewczynek i 66-letniego mężczyzny.

 

 Chorzy przebywają w izolacji domowej.  

 

Jest to największy dobowy przyrost zachorowań na naszym terenie od początku pandemii.      

 

- Proszę kapłanów, aby podczas Mszy Świętej przypominali wiernym o zasadach bezpieczeństwa sanitarnego i sami je rygorystycznie przestrzegali - napisał abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski w apelu wystosowanym na rozpoczęcie wakacji.

 

Czytaj również: KORONAWIRUS. Najnowsze informacje [AKTUALIZACJA]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART