› Aktualności
18:26 / 12.02.2020

Pierwsze "Ferie w koszarach". Skorzystało kilkadziesiąt osób [ZDJĘCIA]

Pierwsze

fot. Profil społecznościowy 16. jbrl

Tym razem 16. Batalion Remontu Lotnisk w ramach akcji promocyjnej "Dni Otwartych Koszar" zaprosił do siebie najmłodszych. Dwa ostatnie dni ferii były okazją do odwiedzenia koszar i zapoznania się ze specyfiką żołnierskiej służby.

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020

 

 

Liczne grono przybyłych gości odwiedziło salę tradycji, oddali strzał z broni z wykorzystaniem urządzenia treningowego oraz podziwiali sprzęt saperski, pojazdy kołowe oraz sprzęt lotniskowy. Najmłodsi mieli okazję pooglądać projekcję bajek oraz kolorować obrazki przedstawiające "wojsko na wesoło". W akcji promocyjnej żołnierzy wspomogli przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Kaliszu, którzy informowali dorosłych, którzy towarzyszyli uczniom, o zasadach naboru do różnych form służby wojskowej. To pierwsza tego typu akcja organizowana przez jarociński batalion.

 

CZYTAJ TEŻ] W NIEDZIELĘ IMPREZA W PARKU PRZY UL. HALLERA. WEŹ ZE SOBĄ TALERZ I SZTUĆCE

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 11