› zwielkopolski24
16:44 / 14.05.2019

Pierwszy kobiecy turniej SQUASHA w Jarocinie. Przyjdź i zagraj!

Pierwszy kobiecy turniej SQUASHA w Jarocinie. Przyjdź i zagraj!

fot. Materiały organizatora

Jarocin. Atlas Fitness Club. Kobiecy turniej squasha. Już w piątek odbędzie się pierwsza taka impreza w Jarocinie.

 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

W piątkowe popołudnie odbędzie się pierwszy w Jarocinie kobiecy turniej squasha. Uczestniczki zmierzą się w tej wyzywającej dyscyplinie w Atlas Fitness Club Jarocin.

-  Squash może wymagać od nas niewiele, jeśli tego chcemy, lecz może też zmusić nasz organizm do wspięcia się na wyżyny możliwości - zapewniają organizatorzy imprezy. 

 

Czym jest squash?

Najprościej to dyscyplina sportowa polegająca na odbijaniu rakietką piłki o ścianę w sposób, który w maksymalnym stopniu utrudni ponowne odbicie piłki przez przeciwnika.

Zawodnicy rywalizują na zamkniętym ze wszystkich czterech stron korcie o długości 9750 mm i szerokości 6400 mm. Wszystkie ściany biorą udział w grze. Podłogę najczęściej stanowi parkiet, a ścianę tylną ściana szklana.

 

ZOBACZ: Atlas - zajęcia dla najmłodszych [KLIKNIJ]

 

- Jest to bardzo prosty sport. Nie wymaga miesięcy ćwiczeń, aby zacząć grać. Tak naprawdę już po kilku godzinach będziemy w stanie odbić kilka piłek od ściany. A z każdym miesiącem gry odkrywamy w nim nowe możliwości rozwoju - dodają przedstawiciele Atlas Fitness Club'u w Jarocinie. .

 

Pierwszy kobiecy turniej squasha odbędzie się o godzinie 18.00 w Atlas Fitness Club przy ulicy Sportowej 6 w Jarocinie. W skład sędziowski wchodzą:

  • Wojciech Wiśniowski
  • Maciej Holtz
  • Arkadiusz Borkiewicz

 

Zobacz plakat w naszej galerii.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 1