› Jarocin festiwal
15:23 / 15.07.2019

Podsumowanie drugiego dnia Jarocin Festiwal 2019 [WIDEO]

Podsumowanie drugiego dnia Jarocin Festiwal 2019 [WIDEO]

fot. Mikołaj Dziurzyński

Jarocin. Jarocin Festiwal 2019. Jak wyglądały niedzielne koncerty? Zobacz podsumowanie drugiego dnia jarocińskiego festiwalu. 

 

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

 

 

 

Dwudniowy festiwal w Jarocinie przeszedł już do historii. Podczas niedzielnych koncertów na scenie było można zobaczyć takie zespoły jak Róże Europy, Happysad czy Cree, ale także takich wykonawców jak Grubson, Mrozu czy Sidney Polak.

 

Na scenie zagrał również zespół Para - zwycięzca Jarocińskich Rytmów Młodych. Statuetkę oraz nagrodę w postaci czeków na nagranie singla i teledysku (za 5 oraz 10 tysięcy złotych) wręczył osobiście burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WCZORAJSZEGO KONCERTU TELEWIZYJNEGO [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Podobnie jak w sobotę, drugi dzień festiwalu również rozpoczął się od małych problemów. Otwarcie bram miało nastąpić punktualnie o godzinie 17.00, jednak pierwsi festiwalowicze na teren festiwalu weszli z lekkim opóźnieniem.

 

Zobacz co działo się podczas drugiego dnia festiwalu [LIVE Z KONCERTÓW][ZDJĘCIA][AKTUALIZACJE][KLIKNIJ]

 

Opóźnienia niestety trwały do samego końca. Długo wyczekiwany koncert na 40-lecie zespołu Dżem również nie zaczał się punktualnie. Zamiast o 22.15, artyści wyszli na scenę dopiero około godziny 23.40. Jak się później okazało, nie wszystkim chciało się tyle czekać. Część z festiwalowiczów postanowiła opuścić teren imprezy.
 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo podsumowującego drugi dzień jarocińskiego festiwalu. ZOBACZ PONIŻEJ.

 

Więcej o Jarocin Festiwal 2019 przeczytasz już jutro w najnowszym wydaniu "Gazety Jarocińskiej".

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Powiązane artykuły