› Aktualności
08:29 / 15.03.2018

Podwójne zabójstwo w Cerekwicy. Zatrzymano 22-latka

Podwójne zabójstwo w Cerekwicy. Zatrzymano 22-latka

fot. Elżbieta Rzepczyk

Jarocin. Policja.  Podwójne zabójstwo w Cerekwicy. Zatrzymany za zabójstwo. Zabił dwie osoby w Cerekwicy (pow. jarociński). 22-latek podejrzany o zabicie dwóch osób

 

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

Makabryczna zbrodnia w gminie Jaraczewo. 22-latek zabił dwie osoby, a dwie kolejne ciężko ranił. Policja otrzymała zgłoszenie dzisiaj po godzinie 1.00 w nocy.

- Do jednego z domów w Cerekwicy Starej wtargnął 22-letni mieszkaniec gminy Jarocin, który zaatakował śpiących tam domowników - relacjonuje mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.

 

Mężczyzna zadźgał ostrym narzędziem 59-letniego mężczyznę i w kobietę w tym samym wieku. Dwie kolejne kobiety w wieku 25 lat i 22 lat trafiły do szpitala.

Stan 25-latki jest ciężki. Kobieta była w dziewiątym miesiącu ciąży. Lekarze zdecydowali o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. Noworodka przewieziono do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Stan chłopca lekarze oceniają jako ciężki.

Sprawca został zatrzymany przez policję w miejscu swojego zamieszkania. W jego organizmie stwierdzono 0,3 promila alkoholu. 22-latek jest byłym chłopakiem jednej z pokrzywdzonych dziewczyn.

W domu w czasie zbrodni była również para dorosłych i dwójka małych dzieci. Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że nieletni mogli widzieć makabryczne zdarzenie. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że mężczyzna uciekł z budynku i zawiadomił policję o zdarzeniu.   

Policja wykonuje czynności na miejscu zdarzenia.       

ZOBACZ TEŻ - Zaatakował i zadawał ciosy młotkiem [TUTAJ]

[AKTUALIZACJA 10:32]

Zbrodnia wstrząsnęła mieszkańcami nie tylko Cerekwicy. - Szok. To się w głowie nie mieści, co się stało - mówi naszej reporterce, która jest na miejscu, jedna z sąsiadek zamordowanych.

Informacja o morderstwie ściągnęła uwagę niemal wszystkich ogólnopolskich i regionalnych mediów. Na miejscu są ekipy telewizyjne. Tymczasem policja prowadzi czynności mające ustalić dokładne okoliczności tragedii.

Po przedstawieniu zarzutów 22-latkowi, z pewnością do sądu trafi wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego o podwójne zabójstwo. - Z zatrzymanym nie wykonywano jeszcze żadnych czynności – mówi rzecznik jarocińskiej policji.

ZOBACZ materiał WIDEO [TUTAJ]

Chcesz wiedzieć pierwszy, co się dzieje w regionie? POLUB NASZĄ STRONĘ - ZWIELKOPOLSKI24.PL [TUTAJ]

94
8
oceń tekst 102 głosów 92%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT