› Aktualności
09:50 / 29.07.2020

Pojadą na koniec Polski dla Jacka Koszalika. Ty też możesz pomóc

Pojadą na koniec Polski dla Jacka Koszalika. Ty też możesz pomóc

fot. Materiały organizatora

Stowarzyszenie RoweLOVE Jarocin oprócz jednodniowych rajdów organizuje również wyprawę, która ma na celu pomoc w zebraniu środków na rehabilitację dla chorego na stwardnienie rozsiane Jacka Koszalika z Jarocina.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Trasę Jarocin - Chełmża - Krynica Morska pokonają w ciągu dwóch dni (30-31 lipca). Akcję wspomogły finansowo: SAN-GAZ Jarocin Systemy Izolacyjne, Bank Spółdzielczy w Jarocinie oraz Sport Center Jarocin. Za przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie uczestnicy płacą z własnych środków, dlatego cały przychód trafi na konto Jacka. Żeby pomóc, nie potrzeba jednak jechać aż do Krynicy Morskiej. Wystarczy zostać „sponsorem odcinka” albo wpłacić dowolną sumę za każdy pokonany przez naszych cyklistów kilometr.

 

- Napiszcie w komentarzu: #rehabilitacjadlajacka oraz wpłaconą przez Was kwotę. Następnie wpłacajcie pieniądze bezpośrednio na konto Jacka nr 56 1020 2212 0000 5202 0033 9978, a my wśród osób, które skomentują ten post i wpłacą środki, wylosujemy zestawy rowerowych nagród - wyjaśnia Błażej Ciesielski, prezes Stowarzyszenia RoweLOVE Jarocin.

 

[ZOBACZ TEŻ] OD 9 SIERPNIA ROWELOVE JAROCIN ZAPRASZA NA ROWEROWE WYPRAWY NAD JEZIORA

 

A 22 SIERPNIA NA NOCNY RAJD DO STRZYŻEWA [SZCZEGÓŁY TUTAJ]

 

 

Nowy - 30. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART