› Aktualności
19:42 / 29.07.2020

Pol'and'Rock Festiwal na Tarasie Filmowej. Weekend na Gołębiej od czwartku

Pol'and'Rock Festiwal  na Tarasie Filmowej. Weekend na Gołębiej od czwartku

fot. Materiały organizatora

Już od jutra kino "Echo" i Kawiarnia Filmowa zapraszają na taras przy ul. Gołębiej, aby wspólnie przenieść się do Kostrzyna nad Odrą i wziąć udział w "Najpiękniejszej Domówce Świata".

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Od czwartku 30 lipca do soboty 1 sierpnia to miejsce wypełni się muzyką. Można będzie posłuchać koncertów Majki Jeżowskiej, Jelonka, Przybyła, Happy Sadu, Accid Drinkers oraz Eneja i przyłączyć się do Ogólnopolskiej Domówki Dobrych Emocji.

https://polandrockfestival.pl/line-up

 

W niedzielę, 2 sierpnia od godz. 14.00 kino „Echo” wraz z kawiarnią zapraszają najmłodszych na spotkanie z ulubionymi bohaterami z "Psiego Patrolu". W poniedziałek już tradycyjnie. „W Starym Kinie” tym razem będzie bardzo romantycznie i śmiesznie. Plenerowy pokaz filmu „ABC Miłości” z 1935 roku. Początek o godz. 19.00.

 

„Weekendy na Gołębiej” to część projektu: „Kino Echo - działamy mimo wszystko” dofinansowanego w ramach programu „Covid-19” ze środków Narodowego Instytutu Wolności. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

 

Nowy - 30. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 


Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART