› Aktualności
14:29 / 29.07.2020

Policja i straż pożarna w parku miejskim. Wiemy, co się stało?

 Policja i straż pożarna w parku miejskim. Wiemy, co się stało?

fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Policja i straż pożarna prowadzą działania w Park im. mjr. Zbigniewa hr. Ostroroga-Gorzeńskiego w Jarocinie.

 

 

Wspólna akcja służb pożarnej w parku wywołała duża zainteresowanie wśród naszych internautów i mieszkanców. Uwagę przechodniów przykuły zwłaszcza taśmy odgradzające  i wozy strażackie. Ludzie zastanawiają się, co tam się dzieje, że wezwano służby, a teren został zamknięty. Z tym pytaniem zwracacie się do nas za pośrednictwem DAJ ZNAĆ. 

 

Czytaj również: Unikał kary więzienia. W końcu wpadł

 

 

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że jedno z drzew zagraża przechodniom – relacjonuje oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

 

 

Ratownicy uznali, że konieczne jest wycięcie drzewa. Aby prace mogły być bezpiecznie wykonane, należy zamknąć ulicę, dlatego w tym celu wezwano policję, która będzie kierować ruchem.

 

Nowy - 30. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%