› Aktualności
06:34 / 30.07.2020

Policja: Nie liczył się nawet z własnym życiem

Policja: Nie liczył się nawet z własnym życiem

fot. www.jarocin.policja.gov.pl

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków. Część z nich niestety kończy się tragicznie. Przypomina o tym nieustanie policja.

 

 

Niestety do wielu kierowców nie docierają apele. Jarocińska komenda poinformowała o kolejnym uczestniku ruchu drogowego, który za bardzo rozpędził się w obszarze zabudowanym.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

W poniedziałek policjanci pełnili nadzór nad ruchem w Cielczy. Wypatrzyli jadące z nadmierną prędkością auto. Miernik prędkości wykazał, że kierowca forda jechał 104 km/h, a to oznacza, ze prędkość przekroczył o 54 km/h.

 

20-latek z gminy Jarocin stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Został ukarany mandatem w wysokości 400 zł i otrzymał 10 punktów karnych.

 

 

 - To kolejny przykład kierowcy, który wsiadając i pędząc z taką prędkością przez teren zabudowany, nie liczy się z nikim innym. Nie liczy się z życiem innych osób korzystających w tym samym czasie z tej samej drogi. Nie liczył się nawet z własnym życiem – mówi asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

 

 

Niedawno funkcjonariusze ujęli młodego kierowcę, który w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 150 km/h.
 

 

 

O piratach drogowych piszemy w aktualnym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

 

 


 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART