› Daj znać
13:30 / 06.03.2018

Policja prowadzi szczegółowe kontrole. Co się dzieje? Kierowca uciekł funkcjonariuszom

Policja prowadzi szczegółowe kontrole. Co się dzieje? Kierowca uciekł funkcjonariuszom

fot. Adam Majewski

Policja. Policja Jarocin. Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. Kontrole policji

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

Mieszkańcy informują nas o wzmożonych działach policji na terenie gminy Jaraczewo. - Na miejscu jest kilka radiowozów i prowadzą szczegółowe kontrole - twierdzi jeden z kierowców.

 

Co na to mundurowi? - Działania są prowadzone w związku z poszukiwaniami sprawcy kradzieży samochodu. Kierujący pojazdem nie zatrzymał się do kontroli - informuje portal mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik KPP w Jarocinie.Policja, zasłaniając dobrem postępowania, nie udziela na tym etapie szczegółowych informacji na temat zdarzenia.

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że ford, którym jechał poszukiwany, mógł być skradziony. Dlatego jego kierowca nie zatrzymał się do kontroli i postanowić uciec przed policją.

 

[13:45]

Rzecznik jarocińskiej policji informuje, że ścigany mężczyzna został ujęty. Wcześniej poszukiwany, który kierował fordem, nie zatrzymał się do rutynowej kontroli patrolowi Ruchu Drogowego.

Kierujący postanowił uciec. Po kilku kilometrach uderzył jednak w ogrodzenie jednej z posesji i salwował się ucieczką.

Jeden ze świadków twierdzi, że terenowe auto uderzyło w bramę gospodartwa rolnego przy DK 12 w Jaraczewie. Na miejscu cały czas pracują policyjni technicy.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 5