› Aktualności
18:21 / 07.05.2019

Policjanci będą pilnować szkół

Policjanci będą pilnować szkół

663 szkoły zgłosiły do okręgowych komisji egzaminacyjnych, że otrzymały drogą mailową informacje o podłożeniu ładunku wybuchowego. Wszystkie alarmy były fałszywe - poinformował we wtorek dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcin Smolik.

 

 

Alarm bombowy ogłoszono dzisiaj w jednej z jarocińskich szkół. Rano na miejsce udały się policja i straż pożarna [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

W związku z fałszywymi alarmami bombowymi w szkołach, w których maturzyści zdają egzamin dojrzałości, po ustaleniach z Centralną Komisją Egzaminacyjną, zarządzono stałą obserwację budynków. Placówki będą cały czas monitorowane przez patrole policji, również w nocy.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

- Wzmożone działania policji będą prowadzone we wszystkich placówkach, gdzie odbywają się matury. Funkcjonariusze mają uniemożliwić wejście na teren szkoły osobom postronnym. Wszyscy, którzy pojawią się w ich pobliżu zostaną wylegitymowani – mówi asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

ZOBACZ TAKŻE Dziady, Sienkiewicz i "Samotność" - jak poszło maturzystom? [WIDEO]Czytaj również: Obsługa zauważyła dym na stacji paliw. Wezwano strażaków [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

 

  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART