09:01 / 17.05.2020

Ponad 650 tysięcy złotych na super sprzęt dla szkół średnich [ZDJĘCIA]

Ponad 650 tysięcy złotych na super sprzęt dla szkół średnich [ZDJĘCIA]

fot. Starostwo Powiatowe Jarocin

Między innymi ploter, aparaty fotograficzne, lampy błyskowe i programy graficzne - trafiły do jednej z naszych szkół średnich. Całkowity koszt darowanego sprzętu dostarczony do trzech placówek to prawie milion złotych.

 

R E K L A M ADeka MSRT 06 2020

 

Wyposażenie za ponad 650 tysiecy złotych 5 pracowni: informatycznej, graficznej, gastronomicznej, mechatronicznej i budowlanej w ramach projektu podnoszenie jakości kształcenia zawodowego trafiło do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie.

 

 

Są to między innymi nowy ploter, komputery, drukarki 3d, routery, stanowiska gastronomiczne, meble, zestawy narzędzi i wiele innych.

 

[nowe komputery dla uczniów podstawówek w gminie Jarocin - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

Sprzęt został zakupiony z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 

 

Z tego samego programu sfinansowane zostało dodatkowe wyposażenie pracowni w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach. Na przykład na doposażenia pracowni technika organizacji reklamy przeznaczono ponad 114 tysięcy złotych. Zakupiono między innymi: ploter, aparaty fotograficzne, lampy błyskowe i programy graficzne.

 

[laptopy ze starostwa trafią do młodzieży ze szkół średnich - o tym więcej czytaj TUTAJ]

 

Podobne urządzenia do pracowni za ponad 220 tysięcy złotych, gdzie młodzież uczy się zawodu zostały doręczone do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie.

 

0
2
oceń tekst 2 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 35