Porażka Jaroty na koniec

Porażka Jaroty na koniec - Zdjęcie główne

Jarota Hotel Jarocin przegrała 0:1 ze Spartakiem Jurmala w ostatnim spotkaniu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek II ligi.

W pierwszej połowie więcej z gry miała Jarota, ale mimo sytuacji nie zdobyła bramki. Po przerwie gra się wyrównała, a Łotysze wykorzystali rzut wolny, który dał im minimalne zwycięstwo.

Po raz pierwszy w barwach Jaroty zaprezentował się Łukasz Białożyt (na zdjęciu). W drugiej części wszedł kolejny z pozyskanych zimą zawodników - Grzegorz Mania, jednak nie dotrwał do końca spotkania i opuścił boisko z urazem.

W meczu ze Spartakiem zabrakło Krzysztofa Czabańskiego, Huberta Nawrockiego (kontuzje) oraz Bartłomieja Pawłowskiego (angina). Nie zagrali także Maciej Tomkowiak, z którym rozwiązano kontrakt oraz Bartosz Musioł (został wypożyczony do Stali Pleszew).

Piłkarze Spartaka Jurmala, beniaminka łotewskiej ekstraklasy, podczas obozu w Jarocinie oprócz Jaroty pokonali również Sokoła Kleczew (3:1) oraz Ostrovię Ostrów (2:1).

Jarota Hotel Jarocin - Spartak Jurmala 0:1 (0:0)

Jarota Hotel: Dariusz Brzostowski (46. Marek Bihun), Hubert Oczkowski, Bartosz Kieliba (46. Piotr Garbarek), Igor Skowron (60. Bartosz Kieliba), Mateusz Śliwa (74. Krzysztof Grzelak) - Damian Pawlak (52. Grzegorz Mania, 83. Adrian Owczarek), Michał Grobelny, Łukasz Białożyt (46. Patryk Cierniewski), Karol Danielak (68. Damian Pawlak), Sebastian Kamiński - Adrian Owczarek (77. Grzegorz Kałuża)