› Aktualności
11:49 / 15.10.2020

Powstanie nowe boisko wielofunkcyjne

Powstanie nowe boisko wielofunkcyjne

fot. zdjęcie pogladowe

Nowe Miasto będzie miało nowe boisko, które powstanie w miejscu starego. Jak będzie wyglądało?

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Gmina starała się o pozyskanie dofinansowanie na przeprowadzenie modernizacji obecnego boiska. Mieści się ono przy miejscowej szkole.

 

 

Wartość inwestycji została oszacowana na przeszło 270 tys. zł. Nowomiejski urząd otrzymał dofinansowanie w wysokości prawie 103 tys. zł. Pod koniec września została więc podpisana umowa w urzędem marszałkowskim w Poznaniu na realizację przedsięwzięcia „Przebudowa boiska sportowego ogólnodostępnego w Nowym Mieście nad Warta”.

 

WAŻNE! Jarociński referat komunikacji został zamknięty.

 

W ramach projektu powstanie ogólnodostępne boisko. Przede wszystkim będzie ono wielofunkcyjne. Wykonane zostaną bowiem boiska: do piłki ręcznej i siatkowej. Całość nawierzchni będzie pokryta sztuczną trawą. Dodatkowo zamontowane zostaną kosze do gry w koszykówkę.

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT