› Aktualności
08:48 / 05.12.2017

Prawie dwa lata znęcał się nad partnerką. Rozciął jej palec nożem do tapet. Trafił do aresztu

Prawie dwa lata znęcał się nad partnerką. Rozciął jej palec nożem do tapet. Trafił do aresztu

fot. www.jarocinska.pl

28-letni mieszkaniec gminy Jarocin trafił na trzy miesiące do aresztu. Miał się znęcać fizycznie i psychicznie nad partnerką.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

- Pokrzywdzona zdecydowała się poinformować o tym fakcie policję po niemal dwóch latach znoszenia upokorzeń i wyzwisk. Jak wynikało ze zgłoszenia, jej partner stawał się nadpobudliwy, gdy spożywał alkohol. Wszczynał awantury domowe, wyzywał konkubinę słowami wulgarnymi. Niszczył sprzęt domowy. Mężczyzna stosował wobec swojej partnerki również groźby - relacjonuje mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 Prawie dwa lata kobieta znosiła i ukrywała zachowania partnera. Dopiero, gdy ten podczas szarpaniny rozciął jej palec nożem do tapet, zaczęła poważnie obawiać się jego gróźb i złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na jej szkodę - dodaje policjantka.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą, zebrali bardzo bogaty materiał dowodowy potwierdzający psychiczne i fizyczne znęcanie się nad konkubiną przez zatrzymanego.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty za znęcanie się nad rodziną i uszkodzenie mienia. Policja prokuratura wnioskowały o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd Rejonowy w Jarocinie postanowił, że 28-latek spędzi trzy najbliższe miesiące w areszcie.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.


 

1
1
oceń tekst 2 głosów 50%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART