12:35 / 28.02.2020

Prezes gminnej spółki ma dwóch nowych zastępców

Prezes gminnej spółki ma dwóch nowych zastępców

fot. Archiwum jarocinska.pl

O dwóch nowych członków powiększył się zarząd gminnej spółki Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Kto będzie pomagał prezesowi jarocińskich wodociągów i dlaczego ta pomoc jest potrzebna?
 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

Arkadiusz Bloch i Robert Adamczyk od marca będą nowymi wiceprezesami gminnej spółki Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

 

Powołała ich nowa rada nadzorcza spółki, której przewodniczy Jerzy Wolski, szef Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.  

 

[o przyczynach przerwanej rozbudowy oczyszczalni ścieków przeczytasz TUTAJ]

 

 

Wiceburmistrz Jarocina Bartosz Walczak odpowiedzialny między innymi za nadzór nad gminnymi spółkami, tak tłumaczy tę decyzję:

 

 

[jak krakowska firma tłumaczy zerwanie umowy z jarocińskim PWiK - szczegóły TUTAJ]

 

 

- Umowa spółki PWiK przewiduje zarząd trzyosobowy. W sytuacji, kiedy spółka prowadzi kilka bardzo poważnych inwestycji, takich jak chociażby przebudowa śródmieścia Jarocina, wymiana sieci na osiedlu Kopernika czy modernizacja oczyszczalni ścieków, zapadła decyzja o wzmocnieniu zarządu spółki. Przede wszystkim, żeby dobrze zrealizować te projekty i jednocześnie nie zakłócić bieżącej działalności spółki.

 

 

 

Najnowsze wydanie Gazety Jarocińskiej już w sklepach, a w nim - kliknij TUTAJ

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART