› Aktualności
06:42 / 01.08.2020

Prokuratura będzie się domagać 12 lat więzienia dla mężczyzny oskarżonego o gwałt

Prokuratura będzie się domagać 12 lat więzienia dla mężczyzny oskarżonego o gwałt

fot. Elżbieta Rzepczyk

Przed jarocińskim sądem ruszył proces 32-letniego mieszkańca gminy Jarocin oskarżonego o brutalny gwałt, do którego doszło niemal dokładnie rok temu.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

Pijany i odurzony mężczyzna zaatakował mieszkankę Jarocina na ul. Powstańców Wielkopolskich - 23 lipca ubiegłego roku. Zapadał zmrok, jarocinianka szła chodnikiem wzdłuż drogi krajowej i wtedy została napadnięta przez oskarżonego. Kobiecie nikt nie pomógł.

 

 

Policja zatrzymała szybko 41-latka podejrzewanego o dokonanie gwałtu. W momencie wpłynięcia wyników badania DNA okazało się, że to nie on jest sprawcą.

 

Śledczy kontynuowali postępowanie i wtedy wytypowano właściwego podejrzanego, którym okazał się 32-latek z gminy Jarocin.

 

Prokuratura oskarżyła go o dokonanie brutalnego gwałtu. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. Już na etapie kierowania aktu oskarżenia do sądu prokuratura informowała, że będzie domagała się kary w maksymalnym jej wymiarze.

 

Ze względu na dobro pokrzywdzonej wyłączono jego jawność. Oskarżony przyjechał na salę rozpraw w asyście policji.

 

Czytaj również: Autobus był cały w ogniu. Spłonął doszczętnie 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

6
1
oceń tekst 7 głosów 86%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART