› Aktualności
14:14 / 03.06.2019

Przekroczył prędkość. Stracił prawo jazdy

Przekroczył prędkość. Stracił prawo jazdy

Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda dla 31-letniego kierowcy.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Była niedziela rano. Na ul. Św. Ducha w Jarocinie nie było zbyt dużego natężenia ruchu.

 

 - Podczas porannego nadzoru nad ruchem drogowym na terenie gminy Jarocin, mundurowi z jarocińskiej drogówki zauważyli samochód marki Dacia, którego kierowca jechał w ich kierunku z nadmierną prędkością. Przyrząd do pomiaru prędkości, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego samochodu wykazał, że pojazd porusza się z prędkością 106 km/h – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 


Kierowca jechał ul. Św. Ducha w Jarocinie, w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Tym samym 31-letni mieszkaniec gminy Grodzisk Mazowiecki przekroczył ją o 56 km/h.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pirat drogowy został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł. i 10 punktami karnymi. Zostało mu też zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Czytaj również: Wsiadł za kierownicę. Miał prawie 5 promili. Co zrobił?
 

- W piątek operator numeru 112 otrzymał informację , że na środku ul. Wiślanej stoi samochód, w którym znajduje się mężczyzna. Z relacji zgłaszającej wynikało, że prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu - relacjonuje asp. Karina Migalska-Cepa z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

- Patrol, który pojechał na miejsce zdarzenia, potwierdził zgłoszenie. Zastał forda stojącego na środku drogi. 40-letni mieszkaniec gminy Żerków przyznał, że jechał tym samochodem - dodaje policjantka. [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

 ZOBACZ TAKŻE: Krzyki, wyzwiska czyli agresja na drodze [SONDA]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

 

 


 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART