10:56 / 17.07.2020

Przerwa w dostawie wody. Jak długo?

Przerwa w dostawie wody. Jak długo?

fot. Zdjęcie poglądowe

Nie ma wody w centrum Jarocina. Jest to związane z wymianą sieci podziemnych, którą prowadzi jarocińskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Jak długo potrwa przerwa dzisiejsza w dostawie wody?

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Pracami przy wymianie sieci docelowo objętych zostanie 22 ulic w śródmieściu. Każda z nich zostanie przekopana siedem razy. W związku z tym nieuniknione są przerwy w dostawie wody. Gdzie tym razem taka przerwa nastąpiła?

 

Wody nie ma na ulicach: Wąska, Mała, Barwickiego i Śródmiejska - od Targowej Rynku. Przerwa ma potrwać do 12.00. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za utrudnienia.

Spółka PWiK przeprasza za niedogodności.

Tekst partnera: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST