18:20 / 17.07.2019

Przyjechał w nocy. Wszedł na taras i zaczął kraść. Mieszkanka Jarocina ostrzega

Przyjechał w nocy. Wszedł na taras i zaczął kraść. Mieszkanka Jarocina ostrzega

fot. jarocinska.pl

Jarocin. Mieszkanka miasta postanowiła ostrzec innych po tym, co przydarzyło się jej w ostatni weekend. Do zdarzenia doszło na osiedlu Rzeczypospolitej w Jarocinie, w jednym z nowo wybudowanych tam bloków. Na parterze są nieogrodzone tarasy, które lokatorzy wykorzystują między innymi do suszenia prania.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

- W nocy mężczyzna w wieku około 35 lat, dobrze ubrany, w czapce z daszkiem, poruszający się na rowerze, przeglądał nasze ubrania, które suszyły się na parterze, szukając czegoś markowego - relacjonuje jarocinianka.

 

ZOBACZ TEŻ - Ruszyła w pościg za pijanym złodziejem [TUTAJ]

 

Mimo że wszystko działo się po północy domownicy na szczęście jeszcze nie spali. - Gdy zauważyliśmy światło latarki, wyszliśmy, a on uciekł kradnąc nasze rzeczy. Uważajcie i nie zostawiajcie ciuchów na balkonach, tarasach itp. – dodaje pani Agnieszka.

 

 

 

Sprawa nie trafiła na policję, ponieważ łupem złodzieja padł tylko i aż sportowy top i jak dodaje nasza rozmówczyni - szkoda jest za niska. - Myślę ze ukradłby więcej, gdybyśmy spali. Ale szybko się zorientowaliśmy, że ktoś stoi na tarasie, więc była to chwila tylko - dodaje.

 

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Niemal przed rokiem opisywaliśmy w Gazecie Jarocińskiej sprawę mieszkanki osiedla Konstytucji 3-go Maja w Jarocinie. Tam nieustalony mężczyzna kradł ze sznura suszącą się bieliznę. Mimo zamontowania kamery, sprawcy nie udało się zatrzymać [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT