› aktualności
13:33 / 26.07.2011

Radni ocenili przebieg konkursu na dyrektora liceum

Radni ocenili przebieg konkursu na dyrektora liceum
Członkowie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Jarocińskiego dopatrzyli się błędów w przebiegu konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie. [WIDEO]

Choć w ubiegłym tygodniu zarząd powiatu unieważnił konkurs na dyrektora „ogólniaka”, to dziś zebrała się w tej sprawie komisja rewizyjna.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Zdaniem radnych, protokół z przeprowadzenia konkursu jest lakoniczny i nie odzwierciedla rzeczywistego przebiegu postępowania konkursowego. - To nie protokół, to notatka służbowa - ocenił radny Andrzej Dworzyński, który przyglądał się pracom komisji.

W dokumencie, który jednogłośnie przyjęli dziś radni, zarzuca się też przewodniczącemu komisji konkursowej Mirosławowi Drzazdze, że nie podjął uchwały o odmowie dopuszczenia Tadeusza Ulatowskiego do postępowania konkursowego.

Zgodnie z regulaminem postępowania komisji konkursowej „oferty złożone po terminie, nie zawierające wszystkich (...) dokumentów oraz oferty, z których wynika, że kandydat nie spełnia wymagań (...) podlegają odrzuceniu, a kandydaci nie są dopuszczeni do dalszego postępowania konkursowego”.

Do komisji rewizyjnej należą: Jan Jajor (przewodniczący), Jerzy Wolski (wiceprzewodniczący, dziś nieobecny), Teodor Grobelny, Maria Lisiecka i Julian Zegar.

(kg)

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST