› Aktualności
17:59 / 29.07.2020

Rajd rowerowy z nagrodami. Zobacz, gdzie [GALERIA]

Rajd rowerowy z nagrodami. Zobacz, gdzie [GALERIA]

fot. Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą

Gmina Nowe Miasto nad Wartą. Nowe Miasto nad Wartą. Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Wakacje wszystkim kojarzą się z częstymi wyjazdami. Niestety w tym roku z powodu panującej epidemii koronawirusa należy liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Mimo istniejącej sytuacji instytucje kultury próbują organizować różne przedsięwzięcia, w taki sposób, aby nie narażać uczestników na niebezpieczeństwo zakażenia niebezpiecznym wirusem.

 

Nowomiejska biblioteka znana jest z organizacji wielu ciekawych imprez, w tym również wyjazdów. Niedawno pisaliśmy o powołanym Klubie Regionalistyczno-Krajoznawczym. Nic dziwnego, że w tych tak mało sprzyjających warunkach, zaplanowano rajd rowerowy do pobliskiego Śmiełowa. Wszystko odbywało się w ramach projektu „Patriotyzm jutra”.

 

Wójt Nowego Miasta z wotum zaufania i absolutorium [SONDA].

 

Uczestnicy wycieczki odwiedzili Muzeum Adama Mickiewicza, spędzili czas w przypałacowym ogrodzie przy kawie i cieście. Nie zabrakło chętnych do odbycia spaceru po śmiełowskim parku oraz nagród książkowych. W drodze powrotnej uczestnicy rajdu udali się również na przeprawę promową do Dębna.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 11