› Aktualności
15:44 / 23.07.2020

Remontują szkolne szatnie za pieniądze od marszałka

Remontują szkolne szatnie za pieniądze od marszałka

fot. Gmina Jarocin

Gmina Jarocin otrzymała wsparcie finansowe od Urzędu Marszałkowskiego w ramach programu „Szatnia na medal”. Za pozyskane pieniądze wyremontowane zostaną umywalnie i szatnie w jednej ze szkół. Za jaką kwotę?

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

W okresie letnim w części budynku Zespołu Szkół nr 5 przeprowadzane są prace remontowe. Wszystko za sprawą otrzymanej dotacji, na którą jarociński urząd złożył stosowny wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

 

Jarocin i Żerków podpisały umowy w ramach "Pięknieje wielkopolska wieś". Gdzie trafią pieniądze?

 

W ramach programu „Szatnia na medal” trwa modernizacja umywalni położonych przy szkolnych szatniach. Na realizację zadania składają się nie tylko prace budowlane, lecz również montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych.

 

Dotąd koedukacyjne łazienki zostaną rozdzielone, a każda z szatni będzie posiadała odrębny węzeł sanitarny. Co ważniejsze dostęp do nich będzie bezpośrednio z płyty boiska.

 

Jarocin - miasto awangardowych działań!

 

Łączna kwota przeprowadzanych remontów w Zespole Szkół nr 5 wynosi ponad 120 tys. złotych. Termin zakończenia prac przewidziany jest w połowie sierpnia.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART