› Aktualności
18:29 / 18.03.2020

Rewitalizacja Jarocina: Parking na rynku będzie zamknięty

Rewitalizacja Jarocina: Parking na rynku będzie zamknięty

Już wkrótce nie będzie można zaparkować na rynku w Jarocinie. Związane jest to z pracami modernizacyjnymi, które przebiegają zgodnie z harmonogramem.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie realizuje projekt „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina”. Zostanie wymieniona nie tylko infrastruktura wodociągowo-kanalizacyjna, ale też zupełnie zmieni się wygląd starówki.

 

Władze miasta chcą wykorzystać projekt i przy okazji zrewitalizować całe śródmieście. Zanim do tego dojdzie, mieszkańcy będą musieli się liczyć w najbliższym czasie z wieloma utrudnieniami.

 

Od 23 marca 2020 r. rozpoczną się prace w samym sercu naszego miasta. Wiąże się to ze zmianą organizacji ruchu oraz z zamknięciem parking na rynku. Utrudnione z pewnością będzie również poruszanie się pieszych w tej części miasta.

 

 

Dostawy towarów będą możliwe na dotychczasowych zasadach z wyłączeniem zamkniętego parkingu.

Spółka PWiK przeprasza za utrudnienia.

Zobacz też: Zakład Usług Komunalnych stworzył nowy parking, który znajduje się przy hali targowej. W jego ramach zostały wyznaczone miejsca dla samochodów oraz dla rowerów. Parkować można tam również w dni targowe.

 

ZOBACZ TEŻ: Kiedy będą modernizować twoją ulicę.

Tekst partnera: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST