› Aktualności
10:00 / 14.01.2020

Rodzinne Mistrzostwa w warcaby już za nami [GALERIA]

Rodzinne Mistrzostwa w warcaby już za nami [GALERIA]

fot. UKS "Komorzanka"

I Rodzinne Mistrzostwa Miasta i Gminy Żerków w warcabach klasycznych o puchar Koła Gospodyń Wiejskich w Żernikach.
 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

To pierwsze tego typu zawody. Rozgrywki odbyły się w sobotę 11 grudnia w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Żernikach. Frekwencja świadczy o dużym zainteresowaniu grą w warcaby i to nie tylko dzieci. Również dorośli stanowili sporą część zawodników. Prezes UKS „Komorzanki”, Andrzej Ziaja zapowiedział ich kontynuację mistrzostw.

 

 

Czytaj również: Nowe komputery dla uczniów.

 

Celem zawodów było nie tylko propagowanie warcabów czy podnoszenie umiejętności gry. Chodziło przede wszystkim o efektywne spędzenie czasu wolnego dzieci i dorosłych.

 


W mistrzostwach triumfowali: Aleksandra Łukomska oraz Grzegorz Paterczyk. Drugie miejsce zajęły: Nikola Filipiak i Kinga Filipiak, a trzecią lokatę uzyskali: Antonina Skitek oraz Mikołaj Bernat.

 


W czasie  zawodów wyłoniono  również najlepszych graczy z kategorii dziecko i dorosły. Statuetki otrzymali: Aleksandra Łukomska, jednak z najlepszych zawodniczek Komorzanki oraz Krzysztof Jaśkowiak.

 

[Gmina będzie wspierać kluby sportowe. Czytaj TUTAJ].

 

Puchary, statuetki, medale, dyplomy oraz słodycze ufundowane zostały przez Koło Gospodyń Wiejskich Żerniki, które było jednym z organizatorów rozgrywek.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 40