› Aktualności
14:30 / 19.06.2020

Rowerem na nocny rajd! Gdzie i kiedy?

Rowerem na nocny rajd! Gdzie i kiedy?

fot. Organizatorzy

Po ubiegłorocznym sukcesie nocnego rajdu Stowarzyszeniu RoweLOVE Jarocin nie pozostało nic innego, jak zorganizować kolejną nietypową przejażdżkę. Impreza odbędzie się w trzech terminach.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Cykl trzech nocnych rajdów organizowanych przez RoweLOVE Jarocin, to propozycja na ciekawe spędzenie czasu dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Całość współfinansowana jest ze środków gminy, a wstęp jest całkowicie bezpłatny.

 

Pierwszą wyprawę zaplanowano na 27 czerwca (sobota), a trasa prowadzi do Łuszczanowa. Drugą 25 lipca do Parzewa, a trzecią – 22 sierpnia do Strzyżewa. Na finale każdego z rajdów rowerzystów czeka krótka przerwa przy ognisku. Wszystko odbędzie się nocą, dlatego wyjazdy rozpoczną się wieczorową porą sprzed Pałacu Radolińskich w Jarocinie.

 

Tolerancja niszczy bariery - Akcja Wesołych Ogrodników w Arnice. 

 

Każdy z uczestników musi mieć dobrze oświetlony rower, a jeśli to możliwe, także kask. Należy pamiętać o wodzie i prowiancie na drogę. Organizatorzy proszą także o zabranie maseczek lub przyłbic. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział tylko za pisemną zgodą opiekunów.

 

Ze względu na COVID obowiązują nowe zasady:

  • Limit do 50 osób na jeden wyjazd.
  • Zachowanie dystansu społecznego 2 metry przed i w trakcie przejazdu.
  • Obowiązek zatwierdzenia regulaminu oraz podania swoich danych kontaktowych w razie potrzeby dla Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
  • Obowiązkowa dezynfekcja rąk na starce oraz na każdym przystanku.
  • zakaz udziału osób chorych na COVID - 19, przebywających na kwarantannie, izolacji lub manifestujących objawy ze strony układu oddechowego.

 

Takiej Akcji Wesołych Ogrodników jeszcze nie było.

 

Zapisy na rajd przyjmowane są tylko telefonicznie pod numerami:

  • Błażej: 697-250/571
  • Zbyszek: 695-795/879

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST