› Aktualności
19:00 / 28.07.2020

Rytmy Młodych 2020. Oddaj swój głos!

Rytmy Młodych 2020. Oddaj swój głos!

fot. Organizatorzy

Rytmy Młodych 2020. Rytmy Młodych w sieci. Głosowanie. 

 

 

Tegoroczne Rytmy Młodych odbywają się w niecodzienny sposób. Otóż przeniesiono je do sieci. Powodem sytuacji jest trwająca pandemia koronawirusa. Spichlerz Polskiego Rocka pozyskał na ten cel dofinasowanie od Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci. Szerzej spisaliśmy o tym TUTAJ. 

 

 

W tym roku uczestnicy zgłaszali się do konkursu poprzez platformę internetową. Od 22 do 31 lipca to internauci będą wybierać ulubionego wykonawcę. Trzydziestu z największą liczbą głosów przejdzie do półfinału. Spośród nich jury wybierze trzy zespoły. Zasiądą w nim Darek Maleo Malejonek, Tomasz Jankowski oraz Artur Rawicz. Czytaj TUTAJ.

 

 

Do konkursu zgłosiło się 160 wykonawców. Na stronie http://rytmy.spichlerzpolskiegorocka.pl/zespoly/ zaprezentowani są wszyscy artyści. To tam można zapoznać się z ich twórczością oraz oddać swój głos.

 

Od 22 lipca trwa głosowanie na ulubionego wykonawcę. Zakończy się ono 31 lipca. Należy pamiętać, że każdy może oddać tylko jeden głos na jeden zespół. Spośród nadesłanych wykonawców wybranych zostanie 30, którzy przejdą do kolejnego etapu.


 

 

Przebieg

  • 12 czerwca - 19 lipca – zgłoszenia uczestników
  • 22 - 31 lipca - eliminacje, internauci wybierają 30 półfinalistów
  • 10 - 31 sierpnia - półfinały, jury ogłasza 3 finalistów: 1 wykonawcę tygodniowo
  • 26 września - Koncert finalistów transmitowany online ze Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie i ogłoszenie zwycięzcy

Koncert specjalny Darka „Maleo” Malejonka oraz zaproszonych gości.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%