› Aktualności
12:06 / 11.09.2020

Rytmy w sieci. 31 zespołów w konkursie. Koncert finałowy w internecie

Rytmy w sieci. 31 zespołów w konkursie. Koncert finałowy w internecie

fot. Materiały organizatora

Finałowy koncert konkursu "Rytmy w sieci" odbędzie się 26 września w Spichlerzu Polskiego Rocka. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w internecie i tv Proart.

 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

W tym roku, z uwagi na pandemię Covid-19 uczestnicy rytmów zgłaszali się do konkursu poprzez platformę internetową. Do półfinału przeszło 31 wykonawców z największą liczbą głosów. Spośród nich jury złożone z muzyków związanych z jarocińskim festiwalem: Darek Malejonek, Artur Rawicz, Tomasz Jankowski wybrało 3 laureatów: WaluśKraksaKryzys, Senders i Beniamin. To oni wystąpią teraz w koncercie finałowym na scenie Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie. Dzięki live streamingowi ich wystąpienia będą transmitowane w internecie oraz w TV Proart. Początek koncertu o godz. 18.00.

 

Transmisji towarzyszyć będzie emisja materiałów filmowych, wywiadów i wspomnień prezentujących historię festiwalu i jego rolę w życiu mieszkańców Jarocina, opinie laureatów poprzednich konkursów, wrażenia uczestników tegorocznej edycji „Rytmów”, a także „gorące” komentarze członków jury. Zwycięzca "Rytmów w sieci" wybrany przez jurorów otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. zł.

 

[ZOBACZ RÓWNIEŻ] Ostatnie bilety na koncert Cleo. Nowy nabór na festiwal

 

O godzinie 20.00 na scenie pojawi się Darek Malejonek z zespołem oraz zaproszonymi przez siebie gośćmi, którzy są muzycznie związani z Jarocinem. Wspólnie zagrają wyjątkowy koncert przypominający o jubileuszu 50-lecia Wielkopolskich Rytmów Młodych.

 

Przegląd „Rytmy w sieci” jest finansowany ze środków programu „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury oraz gminy Jarocin.

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT