› Motoryzacja
10:00 / 06.03.2020

Salon VOLVO oficjalnie otwarty!

Salon VOLVO oficjalnie otwarty!

Kilkanaście stanowisk do prezentacji aut nowych, bardzo duży wybór pojazdów używanych, obszerna strefa life-roomingu, osiem stanowisk serwisowych a także doskonała lokalizacja. Tak w telegraficznym skrócie można opisać nową, kaliską siedzibę Volvo Car Kalisz – dealera elskluzywnej szwedzkiej marki, oficjalnie otwartą w piątek, 28 lutego

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

Salon jest zlokali­zowany w Kaliszu przy ulicy Wrocławskiej, w sąsiedztwie Galerii Am­ber oraz dworca PKS. Wyróżnia się oryginalną architekturą – bryłą, szklanymi ścianami a po zmroku niespotykaną iluminacją. – Obszerne wnętrze pozwala na ekspozycję kilkunastu aut – nowych a w strefie Volvo Selekt – również używanych, starannie wyselekcjonowanych – podkreśla Malwina Lis, marketing manager Vo­lvo Car Kalisz, dealera szwedzkiej marki w regionie.

W nowym salonie na przyszłych użytkowni­ków Volvo czeka strefa life-roomingu czyli miej­sce gdzie klienci mogą zapoznać się z ofertą firmy delektując się do­skonałą kawą i herbatą.

Natomiast nad do­brą kondycją pojazdów czuwa zespół wykwali­fikowanych fachowców 8-stanowiskowego działu technicznego, który do­konuje przeglądów oraz naprawe.

W tym roku, jak zapew­nia kierownictwo firmy, jej oferta zostanie posze­rzona o stację ładowania pojazdów elektrycznych.

W piątek, 28 lutego, dokonano uroczystego otwarcia nowego salonu, choć należy przypo­mnieć, że pierwsi klienci przekroczyli jego próg już pod koniec ubiegłego roku. – Jesteśmy bardzo dumni z tego obiektu. To spełnienie naszych marzeń – podkreślił Krzysztof Lis, współ­właściciel Volvo Car Kalisz prezentując zespół VCK bez którego – jak dodał – sukces nie byłby możliwy.

Mariusz Nycz, przed­stawiciel Volvo Car Po­land, obecny na ceremo­nii otwarcia, pochwalił profesjonalizm pracow­ników kaliskiego dealera oraz pogratulował firmie wspaniałego obiektu. – Jestem przekonany, że z tego wyjątkowego salonu na ulice Kalisza i okolic będzie wyjeżdżać ogrom­na ilość samochodów Volvo które mają wyjątko­wą moc... uzależniającą. Jak ktoś wsiądzie, to już nie chce wysiąść. Jestem tego żywym przykładem – przyznał.

Sukcesu, jakim jest bez wątpienia powstanie i otwarcie tego wspaniałe­go obiektu, pogratulował Krzysztofowi Lisowi jego ojciec Stefan Lis, zało­życiel firmy. – Rok temu powiedział, że ten obiekt powstanie i dotrzymał słowa – skomplemento­wał syna.

Gwiazdą wieczoru by­ła piosenkarka Kayah, która przyznała, że po części również czuje się kaliszanką dlatego, że jej ojciec pochodził z Kalisza.


źródło:  Życie Kalisza nr 10 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST