› Daj znać
14:40 / 07.12.2017

Samochód wyjechał i zablokował ulicę. W środku nie było kierowcy... [WIDEO]

Samochód wyjechał i zablokował ulicę. W środku nie było kierowcy... [WIDEO]

fot. Internauta jarocinska.pl

Jazda jarocińska. Jarocin. Ulice Jarocina. Drogi Jarocińskie. Ruch w Jarocinie. Samochody w Jarocinie

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

- Myślałam, że ktoś zawraca i zgasło mu auto. Na ulicy szybko utworzył się korek. Po dojechaniu okazało się, że w środku nie ma kierowcy, a auto jest zamknięte - opowiada pani Ania, która widziała niecodzienne zdarzenie, do jakiego doszło w środę wieczorem na ul. Sportowej w Jarocinie.

 

Kierowca ciemnego forda focusa zostawił auto na parkingu nieopodal bloku nr 1. W pewnym momencie samochód, który prawdopodobnie nie miał zaciągniętego hamulca ręcznego, zjechał i zatrzymał się na środku jezdni.

 

Tylko zrządzeniu losu właściciel auta może dziękować, że akurat nic tamtędy nie przejeżdżało i nie doszło do kolizji. Kierowcy osobówek omijali auto. Wszystko trwało dobrych kilka minut, aż na miejscu zjawił się autobus JLA [ZOBACZ WIDEO].

 

- Kierowca nie mógł przejechać wysiadł i z pomocą innego mężczyzny zepchnęli forda z powrotem na parking - opowiada świadek.

 

Pamiętajcie, by samochody parkowane tam, gdzie występuje nachylenie terenu, zawsze zostawiać na hamulcu ręcznym, a jeśli to możliwe - również na biegu.

1
1
oceń tekst 2 głosów 50%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART