› Aktualności
12:37 / 15.11.2020

Sarna wybiegła na drogę. Motocyklista w nią uderzył

Sarna wybiegła na drogę. Motocyklista w nią uderzył

fot. Adam Majewski

Jarocin. Policja. Straż pożarna. Zespół Ratownictwa Medycznego

 

 

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

Służby ratunkowe interweniują na drodze Żerków – Śmiełów. Doszło tam do zdarzenia drogowego  z udziałem sarny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zwierzę wbiegło na drogę. Uderzył w nią jadący motocyklem.

Motocyklista przewrócił się na jezdnię.

 

Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego. Ratownicy udzielili mężczyźnie doraźnej pomocy medycznej. Na szczęście nie była konieczna hospitalizacja.

 

Prócz pogotowia na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej; JRG Jarocin, OSP Żerków. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

 

Sarna nie przeżyła zderzenia.


Dzisiaj przypada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. W tym roku na drogach powiatu jarocińskiego zginęło 5 osób.Wbiegają nagle na jezdnię, która przecina ich utarte ścieżki i trasy - tak wyglądają zdarzenia z udziałem dzikich zwierząt.Jak ta statystyka kształtuje się w powiecie jarocińskim? W minionym roku policja odnotowała 53 zdarzenia drogowe z udziałem zwierząt, w tym 52 kolizje oraz jeden wypadek, w którym ucierpiała jedna osoba [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT