› Aktualności
11:30 / 15.05.2019

Sezon letni coraz bliżej. Co z jarocińskim basenem?

Sezon letni coraz bliżej. Co z jarocińskim basenem?

fot. Archiwum jarocinska.pl

Choć pogoda za oknem na to nie wskazuje, to kalendarz jest nieubłagalny i sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Sposobem na wolny czas, kiedy temperatura podnosiła się do ponad dwudziestu stopni, był zawsze jarociński basen odkryty. Od ubiegłego roku jest on jednak rozkopany i nie można z niego korzystać. Co w zamian proponuje spółka Jarocin Sport?

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Rozbudowa Jarocin Sport rozpoczęła się pod koniec 2017 roku. Latem ubiegłego roku wykonawca - firma Family House z Poznania - zszedł z placu budowy [szczegóły TUTAJ].

 

 

[o innej jarocińskiej inwestycji, którą - po Family House - musi teraz dokończyć ktoś inny - czytaj TUTAJ] 

 

 

Firmą, która po długich poszukiwaniach zdecydowała się przejąć rozpoczętą inwestycję jest przedsiębiorstwo budowlane Marka Antczaka z Kalisza [więcej na ten temat czytaj TUTAJ].

 

 

Umowa z nowym wykonawcą została, co prawda podpisana, ale raczej nie jest możliwe, żeby do czerwca zdołał on oddać do użytku basen, który w założeniach ma też ulec przebudowie i w związku z tym został w ubiegłym roku przez ekipy Family House rozkopany [zobacz TUTAJ].

 

 

[masz sprawę w starostwie albo w urzędzie pracy czy wydziale komunikacji - możesz ją załatwić w sobotę - szczegóły TUTAJ]

 

 

Co zatem w zamian proponuje spółka Jarocin Sport mieszkańcom Jarocina i przyjezdnym?

 

 

Prezes Marcin Jantas odpowiada:

 

Na sezon letni planowane jest tak, jak rok temu, uruchomienie basenu małego zewnętrznego z poszerzoną strefą wypoczynku w bezpośredniej bliskości basenu odkrytego. Będzie ona wzbogacona o nowe wyposażenie i atrakcje towarzyszące. Ponadto planuje się szereg promocji na bilety do aquaparku w sezonie letnim dla mieszkańców, aby zrekompensować brak możliwości korzystania z dużego basenu.

 

 

[chcesz poznać szczegóły organizacji Jarocin Festiwalu 2019 - czytaj TUTAJ]

 

 

W ubiegłym roku od 1 lipca uruchomione zostały darmowe kursy autobusów dla posiadaczy specjalnych karnetów [szczegóły TUTAJ]. Czy taka oferta będzie także w tym sezonie letnim?

 

 

Rozważamy taką możliwość. Jednak ostateczna decyzja należy do burmistrza Jarocina.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART