› Aktualności
15:10 / 12.08.2019

Składowisko odpadów niebezpiecznych pod Jarocinem. Debata w JOK-u

Składowisko odpadów niebezpiecznych pod Jarocinem. Debata w JOK-u

fot. Anna Kopras-Fijołek

Jarocińskie Forum Dyskusyjne zaprasza na kolejne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych, spotkanie - tym razem poświęcone będzie składowisku odpadów azbestowych, które ma powstać w gminie Jarocin.

 

- Robimy małe odstępstwo od naszych założeń programowych, które od początku raczej nie przewidywały „rozgryzania” spraw lokalnych - przyznaje Anna Link-Oleksy, inicjatorka powstania Jarocińskiego Forum Dyskusyjnego. Podkreśla, że głównym celem forum jest szeroko pojęta edukacja społeczno-obywatelska i sprawy globalne.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

 

[o zamiarze budowy składowiska odpadów azbestowych w Jarocinie i poważnych kontrowersjach, które ta sprawa wywołała wśród mieszkańców - czytaj więcej TUTAJ]

 

 

 

- Z ostatnich komentarzy, które pojawiły się po akcji wysyłania maili do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, wynika jednak, że istnieje konieczność przedyskutowania także tematów lokalnych, tym bardziej że spotkania JFD wydają się być jedyną platformą umożliwiającą wyrażenie swojego zdania na różne tematy. Dlatego też postanowiliśmy reagować w tzw. trybie doraźnym na zapotrzebowanie i omawiać ważne problemy lokalne - tłumaczy Anna Link-Oleksy.

 

Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godz. 18:00 (sala nr 6) w JOK-u.

ZOBACZ JAK PRZEBIEGAŁA DEBATA - KLIKNIJ TU  [VIDEO]

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE DOMU. JAK MOŻNA IM POMÓC?

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

1
5
oceń tekst 6 głosów 17%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART