Skra zaiskrzyła w Jarocinie

Skra zaiskrzyła w Jarocinie - Zdjęcie główne

Meczem PGE Skry Bełchatów z Transferem Bydgoszcz rozpoczął się dziesiąty, jubileuszowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Jarocina.

Bilety na mecz męskich gwiazd siatkówki rozeszły się błyskawicznie. Komplet publiczności zobaczył spodziewaną wygraną Skry. Bełchatowianie pokonali 3:1 Transfer.

Bełchtowianie wygrali trzy pierwsze sety i przegrali czwartą partię (wcześniej ustalono, że niezależnie od wyniku rozegrane zostaną cztery sety). Niespodzianki nie było. Było za to sporo zabawy.

Skra Bełchatów - Transfer Bydgoszcz 3:0

(25:22, 25:20, 25:20 - dodatkowy set: 26:28)

Skra: Uriarte, Wlazły, Antiga, Kłos, Pliński, Konieczny, Conte - libero oraz Pietrzak, Konieczny, Maćkowiak.
Transfer: Salas, Portuondo, Wieczorek, Nowakowski, Wika, Wiese, Sonat - libero oraz Sieńko, Waliński.

Sobota i niedziela należeć będzie do kobiet. W Jarocinie zagrają Muszynianka Fakro Muszyna, BKS Aluprof Bielsko Biała, PTPS Piła i Pałac Bydgoszcz.