› Aktualności
11:45 / 30.07.2020

Spędź niedzielne popołudnie na drezynach

Spędź niedzielne popołudnie na drezynach

fot. Materiały organizatora

Przejazd drezynami na trasie pomiędzy Brzostowem a Górą – to nie lada atrakcja dla całych rodzin czy grup przyjaciół. Malownicze tereny, jakie można podziwiać są dodatkowym atutem tej formy spędzenia wolnego czasu.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Jeśli rozglądacie się za aktywnością w czasie wolnym od pracy, możecie skorzystać z ciekawej atrakcji, jaką niewątpliwie są przejazdy drezynami na odcinku Brzostów Wlkp. - Góra - Brzostów Wlkp. (9 km). Po drodze można podziwiać piękne krajobrazy pól, łąk i lasów. Przejazdy na niedzielę 2 sierpnia można rezerwować tylko telefonicznie pod nr. 607/300-180. Bilety na przejazdy kosztują:10 zł (dorośli) i 5 zł (dzieci).

 

Odjazdy ze stacji Brzostów Wlkp.:

- godz. 14.00 (4 dostępne drezyny),

- godz. 15.30 (4 dostępne drezyny),

- godz. 17.00 (5 dostępnych drezyn),

- godz. 18.30 (5 dostępnych drezyn).

Nowy - 30. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 


Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART