› Aktualności
22:42 / 18.03.2018

Spektakularny finał Akcji Wesołych Ogrodników 2018! [FOTORELACJA]

Spektakularny finał Akcji Wesołych Ogrodników 2018! [FOTORELACJA]

fot. Joanna Pera

Finał Akcji Wesołych Ogrodników 2018! Fundacja Ogród Marzeń. Ostatni dzień akcji. Pokaz mody dziecięcej. Licytacje. Bębniarze. 7 minut do przerwy. Dziękujemy, że pomagasz.

 

R E K L A M ADeka MSRT 06 2020

 

Ostatni dzień Akcji Wesołych Ogrodników ściągnął do siedziby Fundacji "Ogród Marzeń", która się mieści w budynku  Południowej Oficyny Wydawniczej wszystkich, którym pomaganie nie jest obce. 

Poza licytacjami na rzecz podobiepcznych Fundacji "Ogród Marzeń", podczas których można było zgarnąć mnóstwo przydatnych rzeczy, po raz kolejny odbył się pokaz mody dziecięcej. A przy tym całe mnóstwo atrakacji.

Byli szczudlarze, bębniarze z zespołu "7 minut do przerwy", którzy dali świetny występ oraz pokaz animacji dla dzieci. Swoim talentem muzycznym pochwalili się młodzi artyści - śpiewająca Michalina i akordeonista Fryderyk.

Spotkanie było również okazją do zaprezentowania swoich umięjętności plastycznych oraz sprawności fizycznej w przeskakiwaniu opon samochodowych na czas.

Podczas gdy jedni się bawili, inni pracowali jak mrówki. W "sztabie komisji zbiórki" odbywało się liczenie pieniędzy, zgromadzonych w puszkach. Wolontariusze kwestowali na ulicach od piątku. Pracę utrudniała im pogoda, która w tym roku była bardziej arktyczna niż wiosenna. Na ulicach było bardzo mało ludzi.

Na zakończenie VIII finału Akcji Wesołych Ogrodników był tort malinowy i konfetti.

Stan zbiórki na godzinę 19.00 to 25 tys. zł, ale liczenie jeszcze trwa. To jednak nie wszystko. Do zbiórki należy doliczyć wpływy z licytacji, kótre odbyły się podczas imprez. Tylko wczora,j podczas Charytatywnego Pokazu Mody [TUTAJ ZDJECIA], udało się zdobyć z licytacji ponad 12 tys. zł.

Cały czas trwają aukcje na Facbooku.Zdobyć można bardzo wiele cennych rzeczy m.in srebrną rzeźbę od Prezydenta Andrzeja Dudy, koszulkę Lecha z autografami, rękawice i koszulkę Dariusza Michalczewskiego, koszulke z autografem Artura Siódmiaka oraz mnóstwo innych rzeczy. Licytować można tutaj

Przedmioty wystawione na aukcję znajdziecie również  tutaj

 

Organizatorzy przewidują, że ostateczny wynik zbiórki będą mogli podać na poczatku kwietnia, kiedy wpłyną wszystkie pieniądze zadeklarowane przez licytujących.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w pomaganie na rzecz chorych dzieci zarząd Fundacji "Ogród Marzeń" bardzo serdecznie dziękuje. 

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 54