› Konkursy
12:00 / 04.08.2016

Sprawdź, jak możesz zdobyć punkty dla Dziewczyny Lata

Sprawdź, jak możesz zdobyć punkty dla Dziewczyny Lata

To wyjątkowa okazja, by podwoić punkty dla kandydatki, która Twoim zdaniem powinna zostać Dziewczyną Lata. Swoją aktywnością możesz sprawić, że wybranka zdobędzie naprawdę wiele punktów. 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Przypominamy, że na kandydatki do Dziewczyny Lata można głosować sms-em -  
By oddać głos, wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „jarocinska.numer kandydatki” (np. jarocinska.15). Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania. 

ZOBACZ ZDJĘCIA KANDYDATEK

To jednak nie jedyna możliwość, by zagłosować. W papierowej wersji "Gazety" jest kupon do głosowania. Wystarczy go wypełnić i wysłać lub przynieść do siedziby Południowej Oficyny Wydawniczej (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a) lub Biura Ogłoszeń „Gazety Jarocińskiej” (Jarocin, ul. Kilińskiego 1, wejście od al. Niepodległości)

Każdy SMS daje kandydatce 2 punkty, natomiast kupon z „Gazety Jarocińskiej”- 5 punktów. Punkty z obu głosowań się sumują. „Dziewczyną Lata 2016” zostanie kandydatka, która uzyska największą łączną ilość punktów.

UWAGA! OTO PODPOWIEDŹ JAK PODWOIĆ PUNKTY

Jutro, w piątek, 5 sierpnia wszystkie sms-y liczone są podwójnie. Jeśli więc wyślesz sms w piątek zdobędzie on aż 4 punkty!! To nie wszystko. Jeśli przyniesiesz kupon z "Gazety Jarocińskiej" do redakcji, właśnie w tym dniu (od 8.00 do 16.00), to punkty za kupon również będą liczone podwójnie, czyli za jeden kupon będzie można zdobyć, aż 10 punktów

POZNAJ WSZYSTKIE KANDYDATKI

Głosowanie na „Dziewczynę Lata 2016” potrwa do 31 sierpnia 2016 roku do godziny 12:00

Sponsorzy:

0
5
oceń tekst 5 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST