› kultura i rozrywka
10:25 / 25.07.2011

Spytaj milicjanta… w „spichlerzu na polanie”

Spytaj milicjanta… w „spichlerzu na polanie”
W latach 80. zajmowali ważne stanowiska w jarocińskiej Milicji Obywatelskiej. Chcą nie chcąc byli bohaterami niemal wszystkich filmów dokumentalnych i książek o historii naszego festiwalu rockowego. W najbliższy piątek (29.07) będą gośćmi „Spichlerza Polskiego Rocka na free.wolnej polanie”.

„Spytaj milicjanta, on ci prawdę powie…” - śpiewał ze sceny jarocińskiego festiwalu zespół Dezerter, a słuchali tego m. in. Henryk Dudziak - w latach 1977-1984 komendant MO w Jarocinie, Tadeusz Szmidel i Jan Wyzujak - zastępcy komendanta MO i Jan Paterski - kierownik pionu operacyjno-dochodzeniowego komendy Milicji Obywatelskiej w Jarocinie.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

O tym, jak wspominają swoją pracę w tamtym czasie, czy podobała im się polska muzyka rockowa oraz w jaki sposób szukano sprawców czarnej mszy opowiadać będą w piątek 29 lipca w ramach cyklu „Spichlerz Polskiego Rocka na free.wolnej polanie”. Początek o godz. 19.00 przed pałacem Radolińskich.

Po spotkaniu, ok. godz. 21.00 w kinie plenerowym pokazane zostanie „Ku przyszłości”, czyli kolejny odcinek z cyklu „Historia Polskiego Rocka”, poświęconego przede wszystkim nieznanym początkom polskiego punka, a także wpływowi festiwalu jarocińskiego na sposób myślenia ówczesnych pokoleń.

W razie niepogody spotkanie odbędzie się w holu pałacu Radolińskich.

(ls)

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART