› Aktualności
19:10 / 12.11.2020

Strażacy z dwóch powiatów gasili pożar na terenie komisu samochodowego

Strażacy z dwóch powiatów gasili pożar na terenie komisu samochodowego

fot. Internauta jarocinska.pl

Jarocin. Środa Wielkopolska. Państwowa Straż Pożarna w Jarocinie. PSP w Środzie Wielkopolskiej.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRTStrażaków z dwóch powiatów skierowano do gaszenia pożaru na terenie komisu samochodowego w Wolicy Pustej (gm. Nowe Miasto).

 

Wieczorem oficer dyżurny KP PSP w Środzie Wielkopolskiej odebrał zgłoszenie o pożarze na terenie komisu samochodowego. W zgłoszeniu nie było informacji, czy ktoś mógł ucierpieć w zdarzeniu.

 

- Po przyjeździe na miejsce strażacy stwierdzili, że pali się drewniany budynek, w którym znajduje się biuro komisu. Właściciel wypychał pojazdy, które były zaparkowane w pobliżu płonącego budynku – relacjonuje oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej.

 

 

Strażacy zabezpieczyli teren zdarzenia, ugasili palący się obiekt. Rozebrali jego konstrukcję. Straty oszacowano na 100 tys. zł. Prócz budynku płomienie uszkodziły cztery auta.

 

Przypuszczalną przyczyną była wada urządzenia grzewczego altany.  W blisko dwugodzinnej akcji uczestniczyło 6 zastępów straży pożarnej.

 

Do działań chskierowano: 2 zastępy JRG Jarocin, 1 zastęp JRG Środa Wielkopolska, OSP Klęka, OSP Nowe Miasto i OSP Cielcza

 Czytaj również: Znalazł pod sklepem leżącego kolegę. Okazało się, że mężczyzna nie żyje

 

 

W ostatnim czasie to już kolejna akcja, w której jarocińscy strażacy wspierają swoich kolegów z powiatu średzkiego. We wtorek razem prowadzili działania na drodze krajowej nr 11, gdzie doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych.
 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST